Kvalita, bezpečnost a podpora lokálních výrobců a dodavatelů

Kvalita, bezpečnost a podpora lokálních dodavatelů jsou pro nás prioritou.

Panely i všechny moduly vyrábíme v České Republice s maximálním využitím materiálů vyráběného v České Republice, případně v zemích Evropské unie. 

Pro výrobu panelů používáme pouze bukovou překližku vyráběnou v Česká Republice a určenou pro výrobu nábytku.  

Překližka, je vyrobena v České Republice z kvalitního dřeva pocházejícího pouze z PEFC cerifikovaných lesů z České Republiky. Použité dřevo vyrostlo ve zdravém prostředí, bylo správně vytěženo, skladováno a také zpracováno. Díky tomu víme, že i výsledný produkt je bezpečný a kvalitní a také můžeme zaručit že při výrobě materiálu nedošlo k nadměrnému zatěžování nebo dokonce poškozování životního prostředí nebo porušování lidských práv. 

Použitím materiálu vyráběného přímo v ČR je také minimalizována zátěž životního prostředí spojená s přepravou jak surového dřeva ke zpracování tak i zpracovaného materiálu k nám do výroby .

Panely jsou obráběny v ČR na přesných CNC strojích vyrobených v Evropské unii a ručně dokončovány v naší dílně.

Pro výrobu panelů používáme nejmodernější obráběcí stroje vyrobené v Evropské unii, díky tomu dokážeme zaručut nejvyšší kvalitu a přesnost výroby

Použitím strojů vyrobených v Evropě minimalizujeme zátížení životního prostředí spojené jak s výrobou tak i přepravou těchto strojů, zároveň tím podporujeme výrobu v EU

Závěsné lišty, kování i další spojovací materiál použitý na panelech je vyráběn v Německu a Itálii.

Díky použití materiálu Evropských výrobců dokážeme zaručit nejvyšší kvalitu našich výrobků minimalizujeme ekologickou zátěž způsobenou dopravou. Také víme že při samotné výrobě těchto materiálů jsou dodržovány přísné Evropské předpisy týkající se ochrany životního prostředí a pracovních podmínek.

Olej používaný pro provrchovou úpravu panelů a nástaveb je vyráběn v Německu a splňuje nejpřísnější požadavky na složení a bezpečnost

Díky použití ochraného oleje vyráběného v Německu můžeme zaručit maximální bezpečnost našich výrobků. 

Použitím materiálu vyráběného v EU jsme si jisti, že složení odpovídá nejpřísnějším předpisům a směrnicím a také že samotný proces výroby není spojen s nadměrnou zátěží pro životní prostředí. Zároveň plníme náš cíl podpory lokálních a evropských výrobců a průmyslu.

Pro výrobu plastových součástí našich panelů a modulů používáme 3D tisk a materiál vyráběný v ČR

Materiál použitý pro výrobu 3D tištěných dílů je výráběn v ČR

Plastové díly a moduly jsou vyráběny technologií 3D tisku z materiálu vyráběného v v České Republice. Díky tomu můžeme opět zaručit kvalitu tohoto materiálu, jeho původ i minimalizaci dopadů výroby na životní prostředí. Použitím tohoto materiálu plníme další z našich priorit a to podporu lokálních dodavatelů.

Díly jsou vyráběny na 3D tiskárnách vyrobených v České Republice.

Pro výrobu tištěných dílů používáme 3D tiskárny vyráběné v České Republice, tím ctíme naše pravidlo o podpoře našich lokálních výrobců a zároveň minimalizujeme dopady na životní prostředí